NABÍZÍME VEŠKERÉ ZEMNÍ PRÁCE   -   VÝKOPY ZÁKLADŮ   -   ODSTRAŇOVÁNÍ STAVEB   -   ROVNÁNÍ A SVAHOVÁNÍ TERÉNŮ   -   TRHÁNÍ PAŘEZŮ
Zemní práce Liberecko
VLASTIMIL SOLDÁN
Traktorbagr s kvalifikovanou a pravidelně školenou obsluhou zvládá rýhy či výkopy staveb až do hloubky 6-ti metrů.
Pro výkopy používáme lopaty šířek 30, 40, 60, 70 a 120 cm.
 

O násProvádíme přípravné zemní, výkopové a zahrnovací práce pro stavby za pomoci kolové mechanizace (rypadlo/nakladač 4X4CAT).

Nabízíme provádění staveb a jejich změn, hloubení základů pro bazény, studny, jezírka, septiky, zemní filtry, jímky, ČOV.

Traktorbagr s kvalifikovanou a pravidelně školenou obsluhou umí rýhy či výkopy pro základy a základové pásy staveb až do hloubky 6m. Pro výkop používáme lopaty šířek 30, 40 a 60cm.

S naší moderní technikou zvládneme výkopy pro rozvody a inženýrské sítě, jako i domovní přípojky(vody,kanalizace,plynu a elektriky).

Kolový bagr zvládne terénní svahování, zahradnické úpravy včetně trhání a odstranění pařezů svahovací lžící šířky 150cm.

Jsme připraveni provádět s naším strojem i demoliční a bourací práce (bourání zdiva, betonu a rozrušování asfaltu), k této činnosti používáme hydraulické bourací kladivo JBC 70H.

Bagr-nakladač Caterpillar s čelní víceúčelovou lopatou (1m3) zvládne činnosti jako je nakládka či přemístění sypkých materiálů(zeminy, suti, štěrku či písku), rekultivace, těžba zeminy, obsypy, úprava terénu, skrývka ornice a jiné.

Paletizační vidle na čelní lopatě slouží (na stavbě i v těžkém terénu) ke skládání europalet i jiných palet z kamiónu a přemísťování obsahu (stavební materiál) na místo určení.

Liberecký kraj je náš domovský region a najdete nás na adrese Liberec 19-Horní Hanychov, jehož dominantou je Ještěd.

Garantujeme vždy osobní přístup, naším krédem je spokojený zákazník a všem, kteří již využili našich služeb děkujeme za projevenou důvěru!

 


2024 Vlastimil Soldán | zemniprace-liberecko.cz